LÆNESTOL, 1950'erne/60'erne.

LÆNESTOL, 1950'erne/60'erne.
3081870. LÆNESTOL, 1950'erne/60'erne.

Løse fjer beklædt med grønt tekstil.
Højde ca. 81 cm. Bredde ca. 63 cm.

Sædeblister med skader og slitage. Ridser. Brugsslitage. Ben med stød- og stødmærker.

Tema

Monthly Auction November

Få foretaget en gratis vurdering!

Tema

Monthly Auction November

Antal besøg: 845