SLAGBORD, Sverige, 50'erne / 60'erne.

30818. SLAGBORD, Sverige, 50'erne / 60'erne.

Stativ i eg, top fineret i teak, længde (forhøjet) 156, bredde 90, højde 70 cm.

Brugsslitage, skive stedvis med pletter, bordet evt. sænket.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 4.466