LYRA HARPE W. Lothar Gärtner, sopran, 1968.

3081743. LYRA HARPE W. Lothar Gärtner, sopran, 1968.

W. Lothar Gärtner, Sopran, Model 1926/37 Årgang 1973, nummer 4296.
Original etui og snore medfølger.

Højde ca 53 cm Bredde ca 43 cm Dybde ca 7 cm.

Brugsslitage.
Ridser og mærker.
3 strenge er slukket.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.
Ridser og mærker.
3 strenge er slukket.

Antal besøg: 1.428