VYTAUTAS KASIULIS. Farvelitografi.

308159. VYTAUTAS KASIULIS. Farvelitografi.

Fiskerby. Signeret og nummereret 94/225 ex. 21x16 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Vytautas Kasiulis (1918–1995)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Vytautas Kasiulis (1918–1995)

Antal besøg: 1.278