SALVADOR DALI. De fire årstider, farvelitografi, signeret Dali.

308129. SALVADOR DALI. De fire årstider, farvelitografi, signeret Dali.

Nummereret 20/195 og mærket med blindstempel Dali 1971 Mål: 40,5x56 cm, med ramme 66x79 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 3.189