JEREMY KING. STOR BEGRÆNSET LITOGRAF.

3080765. JEREMY KING. STOR BEGRÆNSET LITOGRAF.

Jeremy King (britisk, f. 1933-2020): En stor blyant signeret limited edition 14/250 litografi. Rammemål 82 x 65 cm.

Under glas, uundersøgt ud af glaseret ramme.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 311