OLLE BAERTLING. komposition, farvelitografi, signeret Baertling.

308052. OLLE BAERTLING. komposition, farvelitografi, signeret Baertling.

HC I/V, billedstørrelse 38 x 74 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Olle Baertling (1911–1981)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Olle Baertling (1911–1981)

Antal besøg: 2.663