BELA HRADIL. Olie på lærred, signeret.

307996. BELA HRADIL. Olie på lærred, signeret.

Motiv med sømand. 25 x 29 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Bela Hradil (1885–1968)

Få foretaget en gratis vurdering!

Motiv med sømand. 25 x 29 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Bela Hradil (1885–1968)

Antal besøg: 1.119