NSYNC JUSTIN TIMBERLAKE. håndmalet portræt med autografer.
3078710. NSYNC JUSTIN TIMBERLAKE. håndmalet portræt med autografer.
Signeret, håndmalet portræt af boybandet *NSYNC med signaturer af bandmedlemmer Justin Timberlake, JC Chasez, Lance Bass, Joey Fatone og Chris Kirkpatrick. Omkring 2000.
Akvarel på lyst karton, 100 x 71 cm.
Billedet er ifølge afsenderen malet og underskrevet af bandmedlemmerne selv. Det var den 1. Præmie i en konkurrence (2. plads) Stedet var et krydstogt).
Signatur let udtværet nederst til venstre. Lidt stødt i hjørnerne, nederste venstre hjørne lidt løst. Ellers fin stand.