NSYNC JUSTIN TIMBERLAKE. håndmalet portræt med autografer.

3078710. NSYNC JUSTIN TIMBERLAKE. håndmalet portræt med autografer.

Signeret, håndmalet portræt af boybandet *NSYNC med signaturer af bandmedlemmer Justin Timberlake, JC Chasez, Lance Bass, Joey Fatone og Chris Kirkpatrick. Omkring 2000.
Akvarel på lyst karton, 100 x 71 cm.
Billedet er ifølge afsenderen malet og underskrevet af bandmedlemmerne selv. Det var den 1. Præmie i en konkurrence (2. plads) Stedet var et krydstogt).

Signatur let udtværet nederst til venstre. Lidt stødt i hjørnerne, nederste venstre hjørne lidt løst. Ellers fin stand.

Tema

Golden Records and timeless music

Få foretaget en gratis vurdering!

Tema

Art and Design Auctions
Adresse

Market 19
6071 JD Swalmen
Holland

Placering
D
Antal besøg: 917