JOSEF FRANK. Bænk, model 2082, svensk tin.

3077225. JOSEF FRANK. Bænk, model 2082, svensk tin.

Fast polstret sæde. Længde ca 108. Bredde ca 48. Højde ca 43 cm.

Brugsslitage. Ridser. Afklædt.

Kunstner/designer

Josef Frank (1885–1967)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Josef Frank (1885–1967)

Antal besøg: 1.173