Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Helsingborgs Auktionskammare
Kunst
Malerie
RUDOLF URBAN. Kvindestudie, olie på lærred, signeret R. Urban.
307715. RUDOLF URBAN. Kvindestudie, olie på lærred, signeret R. Urban.
57 x 21 cm.
Vis hele teksten
Reparation/skade.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
57 x 21 cm.
Vis hele teksten
Reparation/skade.
Helsingborgs Auktionskammare
Antal besøg:
1.375