THORE ANDERSSON. olie på lærred, landskabsmotiv, signeret.

3076803. THORE ANDERSSON. olie på lærred, landskabsmotiv, signeret.

Ca 91x141,5 cm uden ramme.
Ca 95x145 cm med ramme.

Nogle mindre buler i lærredet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca 91x141,5 cm uden ramme.
Ca 95x145 cm med ramme.

Antal besøg: 1.678