BAJONET, Frankrig, 1800-tallet.

307666. BAJONET, Frankrig, 1800-tallet.

Samlet længde med kar 65 cm. Klingens længde er 52 cm.

Brugsslitage, mærker, ridser. Gravering på bladet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.069