SKAB, Kina, Art Decó stil, moderne design.

3076281. SKAB, Kina, Art Decó stil, moderne design.

Messing detaljer. Topluge med opbevaring. Fem skuffer.
Længde 47 cm.
Dybde 45 cm.
Højde 101 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 47 cm.
Dybde 45 cm.
Højde 101 cm.

Mindre slitage.

Antal besøg: 491