ELASTOLINE OG LINEOL FIGURER, Tyskland, midten af det 20. århundrede.

307606. ELASTOLINE OG LINEOL FIGURER, Tyskland, midten af det 20. århundrede.

Heste, soldater, indianere, feltarbejdere og meget mere.

Brugsslitage.
Enkelte figurer med skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.
Enkelte figurer med skader.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 2.331