LARS HERDER. Helsingborg motiv, olie på Panel, signeret.

307575. LARS HERDER. Helsingborg motiv, olie på Panel, signeret.

35 x 27 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Lars Herder (1923–1976)

Få foretaget en gratis vurdering!

35 x 27 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Lars Herder (1923–1976)

Antal besøg: 1.376