DAMPMOTOR, Stuart D10, anden halvdel af det 20. århundrede.

3075700. DAMPMOTOR, Stuart D10, anden halvdel af det 20. århundrede.

Højde: ca 15 cm ca 15 x 10 cm.

Vi ved ikke, om denne vare er komplet.
Ikke funktionstestet.
Brugsslitage og mærker kan forekomme.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ikke funktionstestet.

Antal besøg: 1.898