EMMA LÆNESTOLE, et par, midten af det 20. århundrede.

307570. EMMA LÆNESTOLE, et par, midten af det 20. århundrede.

Ryghøjde ca 75 cm. Sædehøjde ca 38 cm.

Brugsslitage. Mindre pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage. Mindre pletter.

Antal besøg: 673