JOHAN OSSIAN-ANDERSSON. Fiskerbåde, olie på lærred, sign.

307509. JOHAN OSSIAN-ANDERSSON. Fiskerbåde, olie på lærred, sign.

64 x 99 cm.

Slid på stel.

Kunstner/designer

Johan Ossian-Andersson (1889–1975)

Få foretaget en gratis vurdering!

64 x 99 cm.

Slid på stel.

Kunstner/designer

Antal besøg: 1.372