LYSESTAGER, 1 par, Skultuna mølle, 18/1900 tallet.

307488. LYSESTAGER, 1 par, Skultuna mølle, 18/1900 tallet.

Begge stemplet SB No55. Delelig. Aftagelige lette manchetter.
Højde 40 cm.

Aldersslitage, 1 lysestage let skævt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 40 cm.

Antal besøg: 810