MANEL ANORO. En ung kvinde.

MANEL ANORO. En ung kvinde.
3074678. MANEL ANORO. En ung kvinde.

Litografi
Signeret og nummereret 123/150. Tørstempel af Barcelona-forlaget Artlitho.
76x56 cm.

I god stand.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Litografi
76x56 cm.

I god stand.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 353