KISTA med buet låg 1800-tallet.

30741. KISTA med buet låg 1800-tallet.

Brunmalet med smedejernsbeslag. Dateret 1865.

Nøgle mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle mangler.

Antal besøg: 723