CECIL FOX. 'KONVOJSUPPORT' GOUACHE-VANDFARVE.

3073740. CECIL FOX. 'KONVOJSUPPORT' GOUACHE-VANDFARVE.

En ramme gouache akvarel 'Convoy support' signeret Cecil Fox, rammestørrelse 31 x 24 cm.

Bagsiden af ​​rammen er løs. Under glas, uundersøgt ud af glaseret ramme.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 340