307364. RADIOENHEDER, 5 stk. Dels Dux, Aga, LM Ericsson, midten af det 20. århundrede.
Radioer fra mærkerne Dux, Aga, LM Ericsson, Centrum og Skantic Længde 26-36 cm.
Der mangler en knop på "Radiola" LM Ericsson, ridser, Brugsslitage, løse dele hørt fra Dux, ikke gennemgået. Skal ses som et renoveringsobjekt.