DANIEL MONIC. Litografi, 12/200, mand og kvinde, signeret Monic.

3071141. DANIEL MONIC. Litografi, 12/200, mand og kvinde, signeret Monic.

74 x 54 med ramme 81 x 61 cm.

Brugstilstand. Ikke undersøgt uden for rammen. Spor af trips under glasset.

Få foretaget en gratis vurdering!

74 x 54 med ramme 81 x 61 cm.

Antal besøg: 454