BERT-JOHNNY NILSSON. Litografi, signeret B Johnny Nilsson.

3070968. BERT-JOHNNY NILSSON. Litografi, signeret B Johnny Nilsson.

37x48cm (billedstørrelse).

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Bert-Johnny Nilsson (1934–2004)

Få foretaget en gratis vurdering!

37x48cm (billedstørrelse).

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Antal besøg: 416