SPISESTUESBORD, birk, tidligt 1900-tal.

307051. SPISESTUESBORD, birk, tidligt 1900-tal.

Længde 145, bredde 105, højde 74 cm, bredde på brædderne 20, 35 og 2 x 55 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.132