PER DAHL. Olie på Panel, "komposition", signeret.

3070125. PER DAHL. Olie på Panel, "komposition", signeret.

Mål: 42 cm x 33,5 cm.
Rammemål: 60 x 51,5 cm.

Overfladesnavs.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mål: 42 cm x 33,5 cm.
Rammemål: 60 x 51,5 cm.

Overfladesnavs.

Antal besøg: 425