Plæneklipper, Meec værktøjer, 2000'erne.

3069746. Plæneklipper, Meec værktøjer, 2000'erne.

Med samler OBS!
Ingen transport. Samlet i Växjö.

Brugsslitage, skrue til håndtag mangler. Ikke funktionstestet. Der ydes ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Med samler OBS!

Antal besøg: 768