GENTLEMAN'S SERVANT/KNAGEBLAGER i fineret hårdttræ, 1900-tallet.

306959. GENTLEMAN'S SERVANT/KNAGEBLAGER i fineret hårdttræ, 1900-tallet.

Øverste hylde og bøjle Højde 103 cm Bredde 40 cm.

Brugsslitage Ridser 2 møtrikker mangler Bøjle løs fra stativ.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 734