Sæt i keramik, 9 stk., Höganäs.

306881. Sæt i keramik, 9 stk., Höganäs.

Brunglaseret tøj med gennembrudte hanke 1 Höganäs 5L, højde 23 cm 2 Höganäs 2L, højde 15 cm Stemplet 890/28 Stentøj Sverige 1 Höganäs 1L, 890/18 Stentøj Sverige 1 Höganäs stentøj 1/4L, højde 13 cm 1 Höganäs IL højde 10 cm Mærket Höganäs-Keramik AB Scoop Höganäs stentøj, længde 21 cm Krus, højde 16 cm, Höganäs stentøj Glaseret stentøj med hanke, højde 28 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 2.033