UN, Sa 22 Take Down, cal. .22, 20521.

3067962. UN, Sa 22 Take Down, cal. .22, 20521.

Bouncer belgisk halvautomatisk. Lavet af FN Mode. Tage ned. Kaliber 22lr. Tilbygningsnr. 20521. Tønde længde 49 cm. Gevind til lyddæmpere. Rørmagasin i stemplet. Stempel med pistolgreb.

Brugsslitage God stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage God stand.

Adresse

Cederströms Slinga 1
195 61 Arlanda Stad
Sverige

Antal besøg: 865