OLA BILLGREN. Litografi "Monument", signeret og dateret -85.

306774. OLA BILLGREN. Litografi "Monument", signeret og dateret -85.

Udgave 9/35 Mål: 58x47 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Ola Billgren (1940–2001)

Få foretaget en gratis vurdering!

Udgave 9/35 Mål: 58x47 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Ola Billgren (1940–2001)

Antal besøg: 892