RING, 18K GULD MED STEN, HELSINGBORG 1912.

3067562. RING, 18K GULD MED STEN, HELSINGBORG 1912.

Stemplet CH.
Størrelse 17mm/54.
Samlet vægt ca 3,7g.

Gravering, brugsridser, sten med afskrabninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Stemplet CH.
Størrelse 17mm/54.
Samlet vægt ca 3,7g.

Antal besøg: 325