LYSSTAKE, et par, sølv, 1900-tallet, samlet vægt ca 582 gram.

306749. LYSSTAKE, et par, sølv, 1900-tallet, samlet vægt ca 582 gram.

Højde ca 20 cm.

Brugsslitage. Ridser, Fyldt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 20 cm.

Brugsslitage. Ridser, Fyldt.

Antal besøg: 1.019