HEIMRAD PREM. "SEKRETÆREN".

HEIMRAD PREM. "SEKRETÆREN".
3066814. HEIMRAD PREM. "SEKRETÆREN".

Mixed media på lærred, signeret og dateret 66, betitlet på verso, 55x75 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Heimrad Prem (1934–1978)

Tema

Crafoord Curated

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Heimrad Prem (1934–1978)

Tema

Crafoord Curated

Antal besøg: 1.386