KUNSTGLAS, costa boda, Heinzee og G wärff.

306672. KUNSTGLAS, costa boda, Heinzee og G wärff.

Flerfarvet skål, signeret.
Højde 12 cm.
Diameter 16 cm.

Mindre Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Flerfarvet skål, signeret.
Højde 12 cm.
Diameter 16 cm.

Mindre Brugsslitage.

Antal besøg: 954