SOFABORD, med klinker, Edmund Pedersen.

3066539. SOFABORD, med klinker, Edmund Pedersen.

Mål 105x53 cm, højde 58 cm.

Slitage og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mål 105x53 cm, højde 58 cm.

Slitage og ridser.

Antal besøg: 1.049