KERAMISKE OBJEKTER, 4 dele, Meissen, 20. århundrede.

306597. KERAMISKE OBJEKTER, 4 dele, Meissen, 20. århundrede.

Bouillonkop med underkop.
Tedosa. Højde 14 cm.
Lockask. Diameter 8 cm.
Fade med gennembrudt indretning. Længde ca 20 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Bouillonkop med underkop.
Tedosa. Højde 14 cm.
Lockask. Diameter 8 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 926