KØKKENSKAB, slutningen af 1800-tallet.

306512. KØKKENSKAB, slutningen af 1800-tallet.

Malet grå.
L 96 B 43 H 240 cm.
Signeret Jonas Lindström 1891 5/7.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Malet grå.
L 96 B 43 H 240 cm.

Brugsslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 1.326