GERHARD KARLMARK. Olie på Panel, Stilleben, signeret Karlmark.

306467. GERHARD KARLMARK. Olie på Panel, Stilleben, signeret Karlmark.

45 x 55 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Gerhard Karlmark (1905–1976)

Få foretaget en gratis vurdering!

45 x 55 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Gerhard Karlmark (1905–1976)

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 1.034