ÆSKER, 3 stk og LUP, 1800/2000 årh.

306423. ÆSKER, 3 stk og LUP, 1800/2000 årh.

To æsker i træ og en æske i lak. Længde 7-8 cm. Forstørrelsesglas, længde 6 cm.

Æske med lak har flere skader. Rund æske med senere tilføjet hul og dekorative dele mangler. Ellers slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.362