VÆGUR i træ med intarsia, århundredeskiftet 1900.

306336. VÆGUR i træ med intarsia, århundredeskiftet 1900.

Udskåret indretning og indlæg med intarsia Rund urskive med romertal Højde 78 cm.

Brugsslitage Urskive med farvetab Ikke funktionstestet Loddet og nøgle mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.164