HØVELBÆNK.

HØVELBÆNK.
3061501. HØVELBÆNK.

Højde: ca 78 cm ca 113 x 57 cm.

Brugsslitage, ridser, malingsstænk og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!
3061501. HØVELBÆNK.

Antal besøg: 446