SPEJL, træramme, 20. århundrede.

306117. SPEJL, træramme, 20. århundrede.

Todelt spejlglas.
Ætset dekoration af Gustav V.
Overdel af spejl med falsetslibning.
Spejlet måler 84 x 42 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Todelt spejlglas.
Ætset dekoration af Gustav V.
Spejlet måler 84 x 42 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.091