BOGLAD, Nyrenæssance, 1800-tallet.

306073. BOGLAD, Nyrenæssance, 1800-tallet.

Reol med flytbare hylder og skuffe Længde 126, bredde 50, højde 222 cm.

Brugsslitage, stødmærker og ridser. Mindre revner.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 4.711