Sidebord / sofabord, valnød.

Sidebord / sofabord, valnød.
3059710. Sidebord / sofabord, valnød.

Sidebord / sofabord, valnød. Sidebord med fire koniske, udstrakte ben af ​​glaseret valnød og en organisk formet, fineret bordplade, H.54cm, L.87cm, B.69cm.

Fremstår med aldersrelaterede brugs- og gnidninger, enkelte mindre ridser, bordplade med restaureringsområder i fineren.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 619