UDENDØRS SOFA, metal og træ.

UDENDØRS SOFA, metal og træ.
3059453. UDENDØRS SOFA, metal og træ.

Højde ca 78 cm Bredde ca 120 cm Dybde ca 48 cm Siddehøjde ca 46 cm.

ridser, mærker, slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

ridser, mærker, slitage.

Antal besøg: 482