BARBRO JÖNSSON. OIja på lærred.

3059427. BARBRO JÖNSSON. OIja på lærred.

Markedsplads, signeret 46x66 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 230