SOFFA, Erik Jørgensen, Danmark.

3059300. SOFFA, Erik Jørgensen, Danmark.

Længde 210 cm, dybde 85 cm, højde 65 cm.

Slitage og pletter. Plastikprop under den ene fod mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.311